Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fedayn

    csendes tag

    válasz Tirithon #424 üzenetére

    Sziasztok!

    Nekem ugyan ez volt a problémám... Sajnos hogy csak most találtam rá erre a fórumra, az összes problémámat leírtátok, én meg visszavittem a boltba ahol vettem, hogy nem jó.
    Amúgy nekem az volt a bajom a HDMI-s verzióval, hogy -szintén 2x1Gb Kingmax memóriával - dualban egyszerűen nem ment, el sem indult. Ha simán beraktam, úgy látták egymást, de egyidő után fagyás vagy kékhalál. Játék közben ugyan ez, csak kb 2 perc elteltével... Én hirem gold memory teszttel teszteltem, azzal külön-külön jók voltak, de együtt már hibáztak, le is fagyott a teszt.
    Én nem vágom ezt a bios frissítés témát, nem is mertem nekikezdeni tök kezdőként, de ha csak ennyi volt, hogy a feszt vissza kellett volna venni autoról 1.9-re, akkor eret vágok magamon... ehelyett most két hétig nincs gépem a szervíz miatt, ahonnan majd visszakapom, hogy minden ok a lappal, meg a memókkal is.

    Amúgy én is féltem, hogy összeakad az nvidia kártyával, de hál istennek a 8600 gts nagyon jól muzsikált benne... már amit láttam belőle, bár iszonyatosan meglegszik az meg a passzív hűtés miatt...

Új hozzászólás Aktív témák