Új hozzászólás Aktív témák

  • Boolash

    aktív tag

    válasz Wajk #984 üzenetére

    Skype, msn-el működik, de "most" nem használja semmi, az ugye onnan is látszana, hogy világít a kamera mellett egy pici led. De a frissítés segített:) azzal megy! viszont miután a frissített exe-vel megy, már a régi is beqkapcsolja a kamerát. Köszi!
    Egyébként sikerült a gyorsbillentyűt is beállítani! Arra van szerinted mód, ogy a "desktopot" rendeljem az egyik gombhoz?A bal alsó sarokban lévő kis gomb (az asztal megjelenítése) elérési útvonalának végén sajna nem exe szerepel... itt akadtam meg.

    Egy másik, sokkal általánosabb kérdés merült fel bennem. Most vagyok először laptop tulajdonos, szóval nincs tapasztalatom. Valaki azt mondta nekem, hogy érdemes úgy használni, hogy amikor hálózatról használom (tipikusan mikor otthon sokat van bekapcsolva) kiszedem az aksit. Ezzel meg lehet növelni az élettartamot jelentősen. Ezt valahol logikusnak is tartom, csak apró kényelmi problémák vannak vele, mint pl, hogy nem töltődik az aksi, és ha hirtelen el kell rohannom, akkor megeshet, hogy nem teljesen töltött aksival megyek el. A mai aksik is ilyenek? (konkrétan ez a 6cellás), vag yitt már nincs ilyesmi.
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák