Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bernardo20

    senior tag

    Sziasztok!

    Hétfőn én is boldog tulaja lettem egy 1000h-nak, gondoltam megosztom az eslő tapasztalatokat, benyomásokat.

    Kicsit féltem a vásárlástól, mert az egyik cimbimnek windje van és folyamatosan azt mesélte, hogy mennyivel jobb a wind. De nekem fontos volt nagy akku igy végül mégis az EEEPC mellett döntöttem.

    Az első benyomások nagyon pozitivak voltak, bár tényleg nem olyan szép mint a wind, picit nagyobb, nehezebb. De minden másban teljesen együtt a vannak! Féltem a billentyűzettől, de zenész ujjaimnak teljesen jó, kényelmes bevitelt biztosít.

    Az akku tényleg nagyon komoly, nem hittem el, hogy tegnap hsdpa-s nettel, filmezéssel 5 óra felett teljesitett, közepes - teljes fényerőn.

    Mondjuk tényleg ssd után kiált a gép, majd karácsonyra kap egyet, most nekem még drága 32GB-ért majd 30 rugó, de megy ez még lefele:D

    Tegnap utazás közbe használtam és tökéletesen megfelelt arra a célra amire vettem, végre nem a nagy 12-15"-os gépeimet kell hurcolásszam mikor a teljesitményét nem használom ki az adott körülmények között.

    Ezért adtam el a nagynotit, az árából vettem egy ilyet és otthonra egy htpc-t, igy nem kell lemondanom semmiről ugyannyi pénzért. :K

    Nekem nagyon bejött! :R

    üdv,
    Bernardo

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák