Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz biker #5684 üzenetére

    A tömegbalesetes Rammsteiner kapott 3 nap bant meg 1.0SR minuszt meg 20mp időbüntit

    Közben feldobtam egy kérdést lfm discordon, majd jól kapok a pofámra, de tényleg
    "Hi, I just start thinking... If there are time penalties, where 10-20sec or more can be add to the end result, and all the results are recalculated, why not recalc the SR also? I mean, in the game, and at LFM as well, if car A hit car B, they both get penalty. in LFM it is the same SR deduction if they both have the same one accident in the race. It is simple at this point. What if car A send a report, and the judgment is car B is the faulty, car B gets extra penalty. Why don't remove the incident points from car A and recalculate the SR rating of car A by this after the race, just like at time penalty comes? I mean, it is proved, it was not his fault, and he did not deserve the negative SR rating just because he was hitted out and lost also some time on track. It is really simple task to do."

    Szóval ha már van egy balesetben ítélet, és a másik fél kap büntit, és amúgy berakták az időbüntetéseket amivel átírják az eredményeket, szoktam egy egy verseny után vagy 3-4 üzenetet kapni, hogy a verseny eredménye megváltozot, akkor miért is nem veszik le az SR minuszt?

    Igen, kicsit önző a kérdésem, de ba..ameg, azon a versenyen két farok kilökött, ezen kívül volt 3-4 nem warningos pálya elhagyásom és -0.21SR

    Könyörgöm, mindkét esetnél kiderült a hibás fél, kaptak időbüntit, ami miatt átszámolták a végeredményt, akkor ezzel együtt nekem kiveszik a 2db 4x-es és 2db 1x-es incidenst 4x amikor meglöktek majd elhagytam a pályát 1x) és akkor újraszámolják, akkor marad nekem kb -0.05SR
    ez tök alap lenne

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák