Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz biker #5575 üzenetére

    Utóbbit nyomd fel máskor és megy az insult, report és yt videó nélkül a ban és a -1 Sr.

    Nekem vegyes a kép, sose óvtak még, ha van valami mindig írok, és eddig sikerült megbeszélni kis kivétellel.

    Amit kettőt óvtam az viszont átment és ment is a bunti.

    Amúgy túl óvatos vagyok főleg rajt után.
    Meg amikor jönnek vissza az elején ki lökött jobbak még mindig hajlamos vagyok elengedni őket pedig nem kellene .

    A héten nagy terveim voltak. Paul Ric be sajnos nemhogy acc be de soha semmilyen SIM be nem mentem még ráadásul csalóka pálya, tegnap full vakon practice be 6-8 kor után mentem 1:57 ét, de csomó hibával és látom hogy az elo -m szerinti split be 1:55 körul kéne menni tehát " közel vagyok" de ez igazából hiába majd 2 perces pálya a nagy egyenest ha ki vesszük alig van pár kanyar és az is egybe fűzve tehát sajna sokat kell még tanulni.

    A másik terv a Kyalami 45 perc lett volna a hétre de pár 20 perces edzés után nem tudok még újra 1:42 alá menni és ott olyan kevés az ember és szűk a mezőny hogy nagyon szerencsés leosztás kell.

    Néha 2 split van és a második is úgy 1500 As sof hogy 2500-500. Na ott az alsó harmad vagyok.
    Néha utóbb látom hogy van mákos felállás is, pl tegnap este 8 kor a 3 splitbe 1000 sof volt 1500-500 és ott kb 2-3 lettem volna. De ez is csalóka mert aki rosszabb elo val bejön ide az nem lassú hanem valószínűleg rosszul járt párszor mint GalaHU pl.
    Mert ugye ott az 5 sr azt meg nem fújja csak úgy össze a szél.

    A lényeg hogy a terv miszerint majd hét elején megyek 1-2 kyalami -t hét közben megtanulom Paul Ric et, és majd ma/ szombaton megyek ott is pár sprinter sehogy se áll ....

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák