Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz mmdms #5551 üzenetére

    Nagyon tetszett a pálya de igazán jó ritmust nem találtam rajta én sem. Hotlapba hűvösebb időben sikerült 1:45; véget menni és utána emelt nyomással zártabb fekhuto nyilasokkal rövid 2-3 körös stinten 1:45 elejét is

    De lfm be egyszer mentem be tegnap reggel 9:15 kor. Arra számítottam olyan kevesen lesznek mint előtte a 8:15 ön 2 split és a második elején leszek.
    Sajna össze jött 3 így 1200-1600 elo közepén voltam
    Megint volt sok csitt csatt előttem végül 20 helyről (1;45:9 quali után rettentő szoros volt mert 1:45:400-1:45:900 volt a 12-20 hely) végül 11 lettem.
    A 10 et el engedtem mert annyira gyors volt pár elo nem érte meg a veszélyt hogy vissza esek.

    Viszont verseny közben egész jól éreztem magam 1-2 hátra esett 1500-1600 elo pilóta mögöttem maradt.

    Minimália + Sr és elo mellett lett kb 70 bajnoki pontom, rá is hagytam.

    A héten a 45 perces boxosba Kyalami van leehet be merészkedek a nagyok közé.

    A boxot kell gyakorolni még eddig a kuplung és az engine start/ ignite automata volt de Laby írta - köszi - hogy boxnal értékes mp mehet el vele.

    Előbb csak az engine start és az ignite ot tettem manuálisra de valami nem stimmelt gyújtás+ gázra indult a kocsi rájöttem hogy a kuplung a baj. Miután az is manuális leáll a kocsi és csak gyújtásra indul.

    Próbáltam este gyakorolni aki sokat megy le írna mi a helyes procedúra?

    Gurulok 1 be a boxba limiter automata az is manuális kell legyen?

    Közelítek a kocka hoz nyalókas emberrel már lojem le? Gyújtást vagy a motort? Előtte kuplung al N be?

    Box közbe a gyújtást rajta lehet hagyni?

    Úgy néztem ha gyújtás rajta akkor 1 be téve is lehet motort indítani és akkor ahogy le érek már mehet is.

    Vagy hagyjam ezt a fenébe mert a 25 perc után 45 percen úgyse ez lesz amin múlik az egész?

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák