Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    Géjza forumtars eszrevetele eddig a 3600-as Ryzen ZEN2 processzorral vegzett tesztekrol. Remelem nem gond, ha megosztom itt. :R
    Osszehasonlitas jon az 5600x hez kepest, ha Ö megkapja (ma) az uj 5600-t

    [link]

    (B)
    "Egyébként 49 AI-val is full játszható epic-ben is, folyamatos a game, nem voltak akadások, igaz fps-ből ilyen 60 körül van csak átlagban, az 1% 47fps, 0,1% meg talán 36 volt az abszolút minimum. Nem voltak ilyen 5-10 fps-re történő bezuhanások, megakadások. Teljesen ok volt."(/B)

    Ez nekem nagyon furi, amit irsz. Nalam az uj update ota szinte jatszhatatlan az olyan palyakon, mint Imola, Zolder, vagy spa, monza, ahol sok a fa!
    Iszonyatosan beszaggat kulso nezetbol, de semmi fps dropp nem lathato, viszont a frametimeon latszik, hogy gaz van.

    Belulrol is vannak stutterek, ha vmi valtozik a normal menethez kepest - pl. kifekezek vkit es mas ivrol kezdem a kanyart, jobban dolgozik az uj gumi fizika pl. - brutal Lag/stuttereim vannak. Imola jatszhatatlan mindaddig, amig el nem huzok a mezonytol, utana mar okes.

    Rgo nalam lehet vmi hiba, de en nem valtoztattam semmit a gepen. Metro, RDR2, COD MW nyil egyenes framtimevel fut, egy peak nincs benne es nem volt az ACC-ben sem eddig. Ujra telepitem megint a jatekot, bar mar negyon elegem van a folyamatos reinstallbol, hogy minden update utan ujra kell huzni, az updatek pedig jonnek egymas utan, mert ez el lett b..a, az el lett b..va :(

    Legalabb annyira varom a cpu-dat, mintha en kapnek egyet. Most epp lehet itt kapni, 437€, de nem erdekel, ha annyit hoz a gamen, amennyit en elvaok. Kunos updatek csak olyan dolgokat javitanak latalaban, amik engem hidegen hagynak....

    Amugy jott AI update is, kuzdos lett halistennek a jatek. Ok nem gyorsultak, de mi lassultunk, az uj yaw effekt nalunk dolgozik, naluk latszolag nem. De ez jo, megint kuzdeni kell a dobogoert, neha meg a top 10 ert is a Lexussal :D

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák