Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2003 üzenetére

    Nalam kovetkezo a helyzet.
    Ha a frankon belott beallitassal megyek, tehat ami nem erdekel az medium, ami fontos az high, esetleg epic, akkor tok jol fut nalam, ritkan esik be 100-ala autobol, esetleg rajtnal, de ott is modjuk 9x Fps. En viszont replay fetisiszta vagyok, rgo, megallitom a versenyt idonkent, cigizek egyet es kozben gyonyorkodom a versenyben. En is bena vagyok, de annyira franko a jatek grafikaja, hogy elvezet nezni kivulrol. Nekem nagyon fontosak bizonyos reszletek, pl felkelo nap suzukaban, vagy Bathurstben, elcsoppenek annyira szep. Viszont ehhez kell pl a shadows distance, a bloom quality, normal shadow is jo lenne epicen..... Kolso nezetben rajtnal akar 50 fps-re is leesik a fps es engem zavar.
    En a 47 eves szememmel nem latom a pixeleket a 2560x1080 pn, viszont latom, ha 100 fps ala esem. Ezt elkerulendo, szeretnek egy olyan fps-t erteket, ami minimumban 100 korul van. Fps limitert hasznlok a jatekokban, ami 115 fps most. A monitorom 144 hz lenne, de valamilyen okbol kevesebb black flickeringem van, ha 120 Hz re allitom. Ha lenn egy Radeonom, akkor mehetnek 144 hzen es 140 fps limittel.

    Nemtudom feltenni 1440p-re mert a monitor nem tudja ezt es fel sem ajanlja. A resolution scalte egyszer feltoltam 140%. az nemtom minek felel meg, de minsoegben nem lattam kolunbseget, bezzeg fps-ben :)

    Amit viszont eszre vettem.
    Ha a belott beallitasommal megyek, akkor a VGA SOHA nem megy 90% folott. Ha kimaxolom epicre, akkor igen, de az fps az kuka. En ebbol arra kovetkeztetek, hogy a cpu nem tud annyi adatot kuldeni a Gpu nak, hogy az a szerenyebb beallitasok mellett ramenjen a magas fps-re, inkabb strikeol. Ha meg epic van, akkor olyan reszletekkel van elfoglalva a GPU, ami a verseny elmeny szempontjabol irrelevans... Fak, bokrok, palya menti objektumok kidolgozottsaga...

    Ammellett jatszom masik jatekokkel is, mint pl Metro Exodus, RDR2, ahol ugyancsak 90 korul vagyok, de butitott graffal es a celom a high graf minimum 100Fps...

    De ez kb annyira meddo vita, hogy Scarlett Johansont, vagy Charlize Theront sunaznam-e meg. Se Cpu, se VGA nem kaphato. Ma voltam bent egy MM-ben es kerdeztem a sracot, hogy - mint szegrol vegrol kolleganak - felretennenek-e nekem egy 5600x-et, ha jon. Mondta, hogy szivesen, februarban hivnak :U

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák