Új hozzászólás Aktív témák

  • tome0001

    senior tag

    Sziasztok,
    Én 15 perc után feladtam a kormány működésre bírását, nehogy már ki be kelljen dugdosni (habár nekem úgy sem működött). A boxból kigurulni sem tudtam, de majd el hánytam magam a játék kinézetétől (one x-en), konkrétan a fák síkban, lapból vannak mint anno a Colin Mcrae Rally 2.0-ban a 2000-es évek elején.
    Nem tudom hogy nincs egy szűrő amin ez fennakadhatott volna? Kunos tesztelők, vagy az Xbox store-ban nincs egy alap szint amit meg kell ütni?
    Én felhívtam az előbb az Xbox ügyfélszolgálatot, udvariasan visszakértem a pénzt. Jött is az email hogy visszautalják pár napon belül.
    Az is kamu hogy 40 euró lesz a játék megjelenés után, mert ugyanúgy 7700 Ft a jelenlegi ára.
    Ami a legnagyobb kummantás, hogy amikor május elején előrendeltem, szó nem volt arról hogy max 900p és max 30 fps-sel fog futni a játék (de inkább 15 fps a commentek alapján), pedig ezt ők akkor már régen tudták.
    Nagyon vártam, de ez nem is csalódás a részemről, hanem inkább szánalom amit a fejlesztők felé érzek.

    Ha újraírják a grafikai motort, meglesz a fix 60 fps és a kormány is működni fog, akkor még a jelenlegi áránál többet is hajlandó lennék érte fizetni, de ez ilyen formában, 2020-ban, 0 Ft-ot ér (nekem).

Új hozzászólás Aktív témák