Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz neilszab #8981 üzenetére

    Köszi szépen!

    Nem töltök be profilt, a játékban ahogy belépek, látom, hogy az alapértelmezett profil a G29-hez be van töltve (ezt megcsináltam egyszer) ,... azonban a controls menüpontban ha pl elfordítom a kormányt, nem jelzi hogy fordul is, egész addig, amíg rá nem kattintok az egérrel, és el nem fordítom a kormányt.
    Ugyanez van a gázpedálnál, : látom, hogy a játékban meg van adva pl az "axis 1 " ,azonban addig, amíg rá nem kattintok, és le nem nyomom egyszer a gázpedált, hiába töltök be futamot, mert nem érzékeli, ha nyomom a pedált...
    Olyan, mint egy anomália, mindent látok, hogy rá van bindelve a megfelelő gombra, azonban egész addig, amíg még egyszer be nem állítom nem érzékel semmit.
    Ugyanabba az USB portba dugom a kormányt (egy előlapi kivezetés) mert így kényelmes, de nem oldotta meg a problémát.

    Ma már beállítottam, de holnap töltök fel videót, hogy lásd pontosan miről is van szó!
    Köszönöm szépen a javaslatot, csak azért írtam ide, hogyha esetleg más fórumtárs járt már így, akkor nem kell angol nyelvű fórumokat böngésznem a megoldáshoz, de amilyen a formám, nem fogom megúszni! :D

Új hozzászólás Aktív témák