Új hozzászólás Aktív témák

  • NIBI

    csendes tag

    válasz ricshard444 #193 üzenetére

    Ezt én se hiszem. :D Azért annyit nem késik az irányítás, ez azt jelentené hogy tizedeket(!!!) késik a kormányzásod kanyaronként? Ne viccelj már... :) Az nem késés hanem irányíthatatlanság lenne. :)
    Amúgy meg ha kikapcsolod a virtu kormányt akkor biztos hogy nem is érzed az "input lag"-ot, mivel nem látod, hogy késik a virtu kormány. :P Vagy nem tudom mi másból tudnád hogy késése van...
    Nem tom van-e olyan game amiben nincs egy picit lemaradva a virtu kormány a valóshoz képest hirtelen fordításkor. Én mindenben kikapcsolom ezért erről nincs tapim.
    Azt elhiszem hogy mivel jobb, és tuti nem akad sosem, így javítasz kicsit és hosszútávon is stabilabb vagy vele, de hogy 2 mp-el 1 kör alatt... Az egy futam alatt perceket jelentene. :P Sereghajtóból rögtön éllovas lenne bárki. :D

    Nekem van 3 monitoron 60-80 FPS-em egy monitorral kb a duplája szóval könnyen össze ellenőrizni tudnám ezt a jelenséget amit mondasz, de kizárt hogy 2 mp-el gyorsabb legyek. :D
    Ez csak egy kacsa, olyan ez mint mikor veszel egy jobb cuccot és örülsz neki, az meg annyira feldob hogy jobb kört mész. Sok sok ilyen esetről hallottam már, aztán később belátták, hogy annyit nem is hozott mint először mondták, csak sztárolták az új cuccot. :) Ami érthető hiszen örültek neki.

    Pl ez a load cell dolog is nálam erősen megbukott. :D Én is azt hittem mekkora király a cucc, hú de frankón megyek, azt egyszer viccből újra kipróbáltam a jó öreg potis pedált, azonnal, könnyedén elvertem a load cell-es időmet. :D Szóval ilyen dolgok ezek. :)

    Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

Új hozzászólás Aktív témák