Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz myckey #2847 üzenetére

    Akkor én nem is haladok lassan :N
    75 óra alatt 38% a main progression, 76%-a felfedezve a régióknak, a kilátók 79%-a kész. Még egy kicsi kellene a 61es szinthez. Mondjuk én onnantól, hogy eljutottam Athénig hanyagolom a főszálat. Szépen,. aprólékosan végigporszívózok minden területet. Majd ha minden kész akkor megcsinálom a sztorit. Addig ráér.
    Bár néha vannak érdekes dolgok, egyik ágon azt írja az utolsó kultistára, hogy öljem meg a többieket azon az ágon, hogy infót kapjak róla, de már mind az öten halottak :F Volt, hogy a világban kalandozva találtam kultistát, akit nem is jelölt semmivel. Csak mikor leöltem szólt, hogy confirm kill :D Egy kisfőnök is csak úgy üldögélt egy bázison, azt is lecsaptam. Lehet kezd eltörni a játék...

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz VTom #2858 üzenetére

    Hoppá, ez a kovácsos rész újdonság :)
    Gyanítom a hiányzó kultista az küldetéshez kötődő lenne, csak hülyeséget ír a tooltipje. Elvileg már csak napok kérdése és visszatérek a főszálra, majd utána kiderül.

    myckey: Én minden openworld játékot így játszok, felporszívózok minden kérdőjelet és utána jöhet a főszál egyben. Szépen szisztematikusan haladok, még az Obsidian Islands van hátra és a déli területek egy része (Lakonia és Argolis kész). Meg Athén környéke.

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz myckey #2862 üzenetére

    Én tegnap azért nagyon jót nevettem, néha azért reagál a játék arra, hogy én mindent megteszek azért, hogy eltörjön. Lent voltam Pephka-ban és egy kissrác körbevezetett a minotaurusz otthonában...
    Amit már megöltem... :U Kiröhögött, hogy persze, meg a Medúzát is, mi? Aha :K Olyan nincs is, még jó, hogy nem a Küklopszot... Stimmel, azt is :DD

    Magasan a legkönnyebb mitikus lény volt egyébként, nehezebbre számítottam. Remélem majd ki fog derülni honnan is kerültek elő ezek a vackok. Ez a rész nagyon elborult, még az előző részekhez képest is...

    Szerk.: rákerestem a hiányzó kultistámra :) Sztori fogja feloldani, szóval tényleg hülyeséget ír a tooltip :K

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Triathlete #2870 üzenetére

    Fejleszteni kell a lándzsát, akkor kapsz egy második action bart. Azt hiszem harmadik szintű spear kell hozzá, azt elég könnyű összeszedni onnantól kezdve, hogy megnyílik a lehetőség. Csak egy pár kultista kell hozzá :)

    És ha már kultista, tegnap jót mosolyogtam. Egy sage-et vadásztam le éppen (már három ág teljesen ki van ütve), előtte volt némi félreértés a helyi hatóságokkal, ennek hatására két fejvadász járt a nyomomban. A Kozmos helyi bázisát pont kitakarítottam, éppen kezdődött volna a csata amikor megjelentek a vérdíjra éhes nyavalyások... Én meg felvettem a nyúlcipőt. Egynél mérgező duplatőr, a másiknál lándzsa... Nem felém lejtett a pálya... Aztán mikor visszanéztem azt láttam, hogy egy mercenary halott, a sage negyed életen, a másik mercenary cirka félen. Megvártam a tetőn a balhé végét, aztán a győztes nyakába ugrottam :C

    Minden jól megy holnap folytatom a sztorit is :D Athénon kívül még három terület van ami nincs felderítve, a saspontok 89%-on állnak. Még a végén befejezem mielőtt megint félretenném. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák