Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    válasz Mr Chapel #533 üzenetére

    Én már az előzetes videókból, gameplayekből levettem, hogy az arcanimáció, illetve a mozgásanimáció katasztrófálisra sikerült. Részben ezek miatt, részben a mai napig vállalhatatlanul rosszul optimalizált Origins miatt ( gondolom ez sem sokkal jobb ) kukáztam a játékot. Nekem ez az Odyssey egy innen-onnan össze lopkodott félkész játéknak tűnik. Mindent bele akartak zsúfolni, de igazából minden téren gyengén muzsikál.

    Nem beszélve arról, amit te is mondasz, hogy a játéknak alapvetően a lopakodásról kellene szólnia.... Meg ezek a fantasy képességek nagyon nem kellettek bele, még komolytalanná is teszi teljesen az egészet. Ez a játék az Ac játékok megcsúfolása.

    Énis lopakodós játék rajongó vagyok, ilyen téren az új Hitman, illetve a Watch Dogs 2 is remekül sikerült. Ha meg lopakodós Ac játékra vágysz, akkor egyértelműen a Unity a legjobb, sokan szidták, de szerintem az lett a legjobb az egész szériában. Kb valami olyasmit várna az ember egy ilyen típusú játéktól.

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák