Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BornToBePuli

    aktív tag

    Sziasztok!

    Steam-en vásároltam meg a játékot, uplayen aktiváltam is. Próbáltam múlt héten játszani vele, de nem sikerült.

    Az elején a reklámok (nvidia stb.) lefutnak, a fő menüben és a hozzá tartozó almenükben (grafikai beállítások, billentyűk stb.) tudok állítgatni. Az új játék el is indul, de amint következne a játékot felvezető rész, akkor az Ubisoftos animáció megakadt a képernyő közepén, majd sehová tovább. Időnként "lemegy" a tálcára, valamikor csak sötét marad a képernyő. A hangokat hallom, de kép nélkül képtelenség játszani. A hangol alapján mintha valami hajón kezdődne.

    Uplay támogatástól kértem segítséget, de nem igazán adott semmi használhatót. Az automatikusan induló alkalmazásokat titlsam le, temp mappák tartalmát töröljem, uplay kliensben ellenőrizzem a fájlok integritását, vírusírtót és tűzfalat kapcsoljam ki.

    Ezekkel meg is próbálkoztam, de semmi változás. Talán annyi, hogy most már azt írja, hogy a játék nem válaszol és a feladatkezelőből tudom bezárni. Persze a játék hangjait továbbra is hallom, de kép nincs. Az uplay kliensben viszont nincs fájlok integritásának ellenőrzése, helyettes csak a Steamen csináltam meg azt.

    A legfontosabb információk: Windows 7 (64bit), Intel Core i5-4590S, Asus R9 270X, 32 GB RAM, legújabb ATI/AMD driver, az operációs rendszer naprakész. SSD-ről futtatom.

    Olvastam külföldi fórumokon, hogy volt többeknél gond a játék indításával, de az Uplay támogatás vagy nem válaszolt nekik, vagy a kompatibilitási beállításokat módosították. Konkrét megoldást sehol sem találma, ami nekem segítene.

    Valaki esetleg tud nekem információval szolgálni, hogy mit lenne érdemes megnéznem/kipróbálnom még?

    Köszönöm a válaszokat!

    Read only felhasználó

  • BornToBePuli

    aktív tag

    válasz szami777 #4029 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a segítséget, de nem oldotta meg a problémát.

    Az "Ubisoft presents" felirat "csúszna félre egy ilyen "fényfelhőbe". És ott áll meg a kép, megjelenik az asztal, de a hangokat hallom.

    Feladatkezelőből tudom bezárni, ahol "az alkalmazás nem válaszol" üzenet látszik.

    Hátha az Ubisoft támogatás tud még valamit ajánlani.

    Read only felhasználó

Új hozzászólás Aktív témák