Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    Engem mindig is a sztorija vonzott az első rész végigvitele után, sosem a grafika vagy a játékélmény. Persze plusszok voltak ezek is, de sosem azt vártam egy-egy részben, hogy kipróbálhassam az újdonságokat (kivétel az ACIII-ban a hajózás, mert az nagyon megfogott), hanem hogy mi lesz a részek végkifejlete...azokon belül is a jelen, ugyebár.
    Aktuális kérdést bonyolít(ott) fel (2012.12.21., világvége, az emberiség eredete, természetfeletti erővel bíró tárgyak) és ezek a témák engem mindig is foglalkoztattak, hátmég amikor letisztult előttem, hogy van egy játék, aminek a történetét ezek a dolgok mozgatják, ráadásul még szép is a grafikája és ráadásul még a múltban, igen meghatározó kor(ok)ban játszódik, na akkor nem lehetett már leállítani. :)

    Ez azóta is így van, hiába csökken a széria színvonala. Bár 2012.12.21 és az ezzel kapcsolatos világvége teória mára divatjátmúlttá vált a játékban (meg az életben is ugyebár), de azért még ott van Juno, az ember egyik megalkotója, aki "kiszabadult" és forral valamit... Feléleszti-e vajh' a régmúlt technológiáját is, esetleg megjelennek-e új első civilizációs tagok az eddig látottakon kívül, megtudunk-e új információkat az ember lázadásáról, stb-stb? Vannak még kérdések, amik foglalkoztatnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák