Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Jakob.rabbi #1235 üzenetére

    nem a gyártóké. nem véletlen volt régen elérhető (hivatalosan) csak a fejlesztőknek a béta. aztán csak később lett publikus is. amúgy én nem tettem szóvá, nem mondom, hogy ne bétázzon aki akar. azt mondtam, hogy a bétázás általi hibakeresés, visszajelztés nem a mezei user feladata. és ez márpedig így van. ha valaki akar, akkor bétázzon. ahogy említették is, elég hiba marad manapság minden rendszerben, elég azzal szívnia a mezei usernek. viszont a példa is jól mutatja, hogy mi a hátránya a publikus bétának. aki ennyire nincs tisztában alapvető dolgokkal (minden eszközön béta profil kell, ha visszamenne akkor bukja a bétás mentést, stb stb) amik napi szinten jönnek elő kérdésként, rácsodálkozásként. kedvencem, amikor a hülyék a második, harmadik béta kiadás problémái miatt ekézik, meg szarozzák a rendszert, és soha többet ios, és plafonon vannak az idegtől. :DDD

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák