Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Parson #297 üzenetére

    Attól félek mivel kiadták így, akkor úgy gondolják így jó és kész. Amikor a sima Apple Music-ba berakták a lossless és Dolby Atmos támogatást, akkor is azt gondoltam első képek alapján majd a lejátszónál a borító alatti Dolby Atmos felirat egy kapcsoló is egyben és lehet váltogatni. Hát nem, az csak felirat és azóta is ki kell mászkálni a Settings menübe, ha egy dalnál nem tetszik a DA és inkább normál sztereó kellene. Na ezért nem hiszem, hogy lesz kapcsoló.

    Hogy csak mobil exkluzív, arra mit lehet mondani? 2021 nyarán vették meg a Primephonic appot, amiből most 2023 tavaszán ez lett. A réginél volt web player is. Az Apple most azt mondja csak iOS és majd Android, máshova tervben sincs ezek szerint. Csak azt mondják a Classicalban elmentett cucc megjelenik a sim AM-ban is, használd ott... ez így macera, hogy most játszogatni kell melyik appot nyissam meg. Hát ez így nem illik az ökoszisztémába. Minden WWDC-n reklámozzák Xcode és Swift könnyű platformok között programozni. Így béna a hivatalos reklámfilm is, hogy otthon fekszik a kanapén a fickó és iPhone + Airpods hallgatja, mivel MacBook a reklámozott szuper hangszóróval vagy Apple TV nem megy. Aztán a következő bekezdés lossless és Dolby Atmos.

    A keresés, kategorizálás szuper a metadata a legnagyobb feladat komolyzenében és a zeneszerző portré festmény is klassz részlet, a bevezetők is jól sikerültek, sok jó playlist. Ebből a szempontból fantasztikus app.

    Viszont azt szokni kell mégse olyan önálló app és átjárás AM felé, mert a Classicalnál se offline lehetőség, se web player, tehát macera ha vissza kell menni a sima AM-ba. Kíváncsi lennék, egy régi Primephonic user szerintem ezt most inkább downgrade-nek éli meg. Emlékeztet arra időjárás appok közül USA-ban a Dark Sky etalonnak számított, Apple felvásárolta és csak lassan építette be a gyári Weather-be, viszont nem olyan minőségben.

    A 16.4-es normál Apple Music-ról: ma sokat nyomogattam, annyira jó végre csak diszkrét felirat jelzi alul, hogy mit csinálsz.

Új hozzászólás Aktív témák