Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz Head88 #83214 üzenetére

    Köszi Head88, kkp900! Én erre hivatkoztam, hogy a WestEnd iStylban ajánlották az Apple Care-t, erre mondták, hogy az nincs nálunk. Most látom, hogy ez igazából AppleCare Protection Plan :) , egyébként felhívtam őket azt mondták, hogy nem is Apple garanciát árulnak, hanem sajátot, de kérdezzem meg emailban. Ez a nálunk nem elérhető AppleCare+ lenne jó, mert ez baleset ellen is véd.
    Apple ügyfélszolgálatán kérdeztem mi a helyzet a 2 év garanciával, amit egyébként meg is lehet hallgatni a ügyfélszolgálati számon, azt mondták, hogy a 2. évben már a vásárlás helyére kell vinni, úgy gyorsabb az ügyintézés. Én úgy emlékszem, hogy az első év után is lehet szervizbe vinni, de akkor már kérhetnek számlát. Itt is a hivatalos partnereket ajánlják.
    Végül az MM-es rendelésemet vettem át, magánszemélynek pixelhibával nem vihettem volna vissza, illetve így 2 év garancia van, igaz az MM csak 1 évnek jelzi.

    Van valami jó leírás a MacOs-ről illetve Mojaveről érdemes Catalinára frissíteni? Most töltőn van, hagyjam holnapig az első töltést, vagy egyből használhatom ha feltöltött?

Új hozzászólás Aktív témák