Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz bmwk1200s #48542 üzenetére

    Nem sikerült elég ironikusra...

    Az ökoszisztéma miatt én sem szívesen mennék. Főleg, hogy végre az Office-t is kikalapálta az MS és teljesen jól lehet vele dolgozni Mac-en. Egyedül a CorelDraw hiányzik néha, de szerencsére van rá néhány alternatívám, megoldom amit kell.

    Ami viszont sajnos talán sosem fog javulni, az az egér kezelése. Félelmetesen sz...r, ha nem telepítem a BetterTouchTool-t és a SmoothScroll-t. A tapipad egész napos munkában nekem kényelmetlen és kevésbé hatékony. Mázli, hogy ezek jól működnek.

    Összességében jobban bejön az Apple termékcsalád, már csak a bika hardvereket várom. Bízom benne, év közben frissülnek a vasak.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • wm2

    őstag

    válasz bmwk1200s #48542 üzenetére

    "Az NTFS leváltására, a .dll hell és a registry megszüntetésére mióta is várnak a PC-sek?"

    +1 :) meg a 4K normális támogatására, amit már egy vmire való linux disztró is tud.

    Az új rMBP retina felbontásban tud 10h-t, a Dell FHD-ben 12h. Nagyon apró dolgokon múlik egy összehasonlító teszt, de sztem a fotók szerkesztésénél inkább az akksi időből adnának le sokan, és nem a P3 retina felbontásból a FHD javára.

    Viszont melyik gyártó tesz bika 1080-at 13" gépbe? Mert amúgy kezd nagyon unalmas lenni a sok szájkarate, hogy a Razor így, hogy az ASUS úgy, aztán tegye fel a kezét akinek van Razor, és tegye fel a kezét az, akinek még nem volt problémája az ASUS minőségpolitikájával. :P A legtöbb embernek fogalma sincs ezekről. Csak a számokat nézik.

    Nekem az Iris 540-el semmi gondom nincs. Nem sokkal marad el egy 940M-től és határozottan meg vagyok vele elégedve ebben a 13" méretben. De négy magot meg izmos GPU-t a 13" gépekbe! Esetleg mobil xeon procikat. :O

    Viszont viccet félretéve. Akkor is van egy Tim-specifikus hw/sw probléma. :) Elavult TN panel az AIR-ben. Bár ennek a szériának már mindegy. Régi Haswell procik a Minikben. Nagyon időszerű lenne a frissítés. A Mac Pro teljesen jogosan kritizálható. HDD egy 4K iMac-ben vagyonokért megint egy sas kabaré. Ezt nem fogja annulálni egy .4 frissítés.

    Persze együtt tudok azzal élni, hogy 300-400-ból összerakok egy erős MS PC-t, amin melózok. Ez is csak meló, mint transporterrel elmenni A-ból B-be. :) Viszont hiába várják itt sokan a jobb Apple HW-t. Nem lesz jobb. Van olyan hozzászóló, aki már 2-3 éve vár. Mire vár még? Őszintén!? A Kaby Lake hozza majd a picit jobb akksi időt meg jobb HEVC támogatást. Fúha erre aztán megéri várni 1 évet. Ezzel aztán közelebb lesz egy izmosabb PC-hez.

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák