Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwk1200s

    őstag

    válasz TigerCat #48543 üzenetére

    Tenyleg nem sikerult eleg ironikusra? :DDD Na, majd legkozelebb! ;)

    Nem tudom megitelni, neked elhiszem, kedvesem sosem panaszkodott meg az egerre, pedig tenyleg csak egy kis egyszeru Logitec vmit hasznal. Igaz, hogy ott egy wacom bamboo is :) meg az en trackpadem.

    En remelem, hogy kijonnek egy uj monitorcsaladdal, amiben lesz egy erosebb GPU es meg tamogatott lesz a 2014es Mac Mini is. Plusz jonnie kell egy a 13as MPB hardverere epulo uj Mininek, egy eros GPU tamogatott uj iMacnek es egy uj Mac Pronak is.

    Ezek mellett remelem, hogy a 10.12.X (.4 mar most nagyon biztatonak latszik) kello mennyisegu hibajavitas utan egy olyan jo kis rendszer lesz, mint pl. a Snow Leopard lett a 10.6.8ra. Valamint bizom abban, hogy a 10.13 (vagy mar csak macOS 13) az uj fajlrendszerevel egyutt olyan egyeb ujitasokat hoz (es persze legalabb annyira stabilis is lesz) amivel megint kajan mosolyt csal az arcunkra.

    [ Szerkesztve ]

    Semmit sem írok alá!

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz TigerCat #48543 üzenetére

    Egyébként amíg nem volt Macem, nem tudtam elképzelni, hogy milyen lehet a "nem tudja rendesen kezelni az egereket". Pontosabban az első pár napban semmit nem tapasztaltam vezeték nélkülivel, mert csak neteztem meg ismerkedtem... de amikor játszani próbáltam volna :Y HearthStone-t sem lehet rendesen, mert félreugrik a lapok között, MOBA-kban elcsúszik a skillshot, miegyéb. Borzalmas volt. Aztán rákötöttem egy ilyen vezetékest, azóta olyan, mint aminek lennie kell. Persze, ha majd el kell vinnem valahova a gépet, marad a tapipad.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák