Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz 30z.Samu #65121 üzenetére

    Jellemzően igen, de mindig jöhet egy olyan OS változás, ami keresztbe tehet neki. Minden a fejlesztőn múlik és azon, hogy mennyire változik meg az OS. Nálam még minden fut, amit megvettem, vagy jött belőle új verzió ingyenesen és közben eddig 5x cserélődött az OS. Ja és még sosem telepítettem újra a gépet, csak hagytam hogy frissítse. Ez kis túlzással olyan mintha a Win 95 óta nem csináltam volt újratelepítést, de közben jött a 98, ME, Vista, W7, W8, W10. Persze a Mac OS messze nem változik olyan mértékben ahogy a Windows-ok szoktak. Eleve évente jön egy "új", szóval idejük se lenne nagy dolgokra.

    Az iOS esetén már nem ennyire jó a helyzet. Ott sajna könnyen belefuthatsz akár abba is, hogy a pénzes appod eltűnik a store-ból és több a kompatibilitási probléma is...nem beszélve arról, hogy ott nincs szabad downgrade. Mac alatt cserélhetném bármikor az előző 5-6 OS-ből bármelyikre a rendszert, de iOS alatt sajna nem. (Visszasírom az iOS6-ot, de még az 5-öt is) Most tervezek venni egy iPad Pro-t venni, de azon tuti nem fogok frissíteni OS-t egyszer sem.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák