Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz b.kov #63382 üzenetére

    Megpróbálhatod, de a 102 PPI miatt sajnos nem lesz tökéletes. Tudom, nem tűnik soknak a különbség, de az én szememnek is ég és föld 100 vs. 110. Teszteltem más kijelzőkkel a cégnél, borzalmas. Nem beszélve arról, hogy HDMI-n még rosszabb... A kezdetektől gyári Apple TB kábellel megyek (Mini DP mindkét oldalon) és a kijelzőm is támogatja ezt a csatlakozási módot. Perfekt. Ha a jövőben is ezen a platformon maradnál, nézz új monitort. Sajnos az Apple termékeket és a hozzá megfelelő kiegészítőket elég komolyan árazzák.

    Én is várok az új Mac Minire, hogy rádughassam a monitoromra (valószínűleg már Display Porton keresztül), de ha nem támogatja, úgy veszek újat, mint a szél. Ezt nézem egész nap, legyen tökéletes. Ahogy látom ugyanebben a méretben (34") 200 környékén elérhető, ami majdnem 100 ezerrel olcsóbb, mint amennyit ennek az első verziójáért fizettem. Bár, ha jó áron lesz LG 38UC99-W 38 colon 3840x1600-as felbontással, inkább azt venném, de még 400 alatt nem nagyon van sajnos. Alapvetően azonban bízom benne, hogy ez is megy majd a minivel, így maximum új kábelre kell költenem...

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák