Új hozzászólás Aktív témák

  • #33846528

    törölt tag

    Ha már játék, gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat a football managerrel kapcsolatban, ami ugye alapvetően nem a grafikus teljesítményre épít, hanem a processzorra. Nagyon sokat mérgelődtem itt korábban, mert a játék elindítása után már a menü után elkezdte pörgetni a processzort, és elment 100 fokig. (teljes képrenyős mód)

    Megoldásként olvastam, hogy "windowed' móddal lehet orvosolni a problémát, így rákötöttem a fullhd monitorra, és nagyjából arra a méretre állítottam a "játék ablakát", amekkora az Air kijelzője alapesetben.

    Jelentem a játék hibátlanul fut és grafikus terhelés alatt sem megy 80 fok fölé, de közben az Air kijelzőjén tudom használni a Mailt és a Safarit is. Érthetetlen, hogy ez megoldást jelent, de egyben nagyon boldog is vagyok, mert így egy sima 4gb-os Air is maximálisan kiszolgálja az igényeimet.

    A ramkezelés továbbra is példás EC alatt, igaz kellett hozzá néhány frissítés, de tudja a 11 óra körüli üzemidőt.

    A rossz termékleírással ellátott Pro-t meg visszaküldöm a feladónak, mert nem járja, hogy valaki forcetouchos gépet hirdet, aztán nem azt küld.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák