Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz TigerCat #45790 üzenetére

    szia köszi a válaszod ami nagyon tuti és egyértelmű csak az a baj sosem volt almás mcbookom most kezdtem rajongoja lenni amiota telefont is meg ipad 4-et is vettem és imádom! tegnap kaptam ezt egy barátomtól aki németböl hozta és ez egy régebbi mcbook mac os X 10.6.8. rendszerrel.inter core 2 duo 2gb rammal és brutál jó csak kéne egy magyar kezelési utmutató mert sosem használtam ezt a rendszert ilyen formában és most hogy németül van igy fölleg nem értek semmit.a visszaállitás meg ilyenekröl olvastam már de mivel nagyon nem értek hozzá még nem keztem bele semmibe.gyári alap visszaállitást lehet csinálni mert sok idióta zene meg fényképek stb minden baromság van rajta ez az egyik!törlésre nem jöttem rá max ha nem csak bekell huzogatni a kukába de ilyen jobb kéz katt és törlés mindt a win 10-be ilyen nem létezik itt de ha van gyári visszaállitás az is kéne stb .na akkor a lényeg hogyan tudom vissza de ha sikerül újra rakni magyar szoftverrel az lenne a legjobb csak kéne pontositani melyik a legujjabb hogyan kerül a pendrivre .oda telepiti?vagy letölti és feltelepiti egyböl mindt ha frissitene??mi ez az internetes visszaállitás és ha bemegyek a recoveri menübe akkor ott mit hogyan?nagyon sokat segitenél ha ezeket leirnád nekem.pontosan áruházon belül hol tudom letölteni?stb stb stb!köszönöm szépen kellemes napot!!

Új hozzászólás Aktív témák