Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz TigerCat #36643 üzenetére

    "Oké tényleg jó, de próbáld felette lebegtetni a kezed 12 órán át, egész nap tapicskolni, esetleg PS-ban illesztgetni."

    grafikára tényleg nem jó, mert pontatlan, de soha nem "lebegtetem" felette a kezem. Ha használom, akkor rajta van az ujjam, ha nem használom, akkor vagy gépelek, vagy oldalt van a kezem, így nem fárad el.
    mint írtam, legyezni, lapozni, stb a gesture-ok nagyon kellenek, egérrel bukom.

    "Csak nézz meg egy grafikai stúdiót, vagy felkapott céget, ahol Mac-en dolgoznak. Valamennyi gép előtt látsz majd egy madzagos egeret. Pl.: VSCO"

    Soha nem érdekelt, más "menő" hogy csinálja, azt csinálom, ami kényelmes. A legtöbb ilyen helyen meg az van, hogy a Józsinak meg Bélának is van egere, nekem is kell. :)

    miért kell az egérhez 3 program is???

    más laptopok tapipad: hát amikor leülök egy két ilyen gép elé, mindig megpróbálok rutinból görgetni, meg hasonlók, és csak köpködök, hogy jajj, nem fog menni :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák