Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Gubu0101 #117968 üzenetére

    Értem, de eléggé nonszensz.... 7 hónapos a gép, és, 90 töltési ciklus van benne (az előbb rosszul írtam, mert rosszul emlékeztem).
    Itt az eddigi history (ritkán mértem):

    Azt sem értem, hogy hogy a jóistenbe' tudott egy hónap alatt 27 ciklus belemenni, amikor előtte meg 3 hónap alatt ment bele 32 ciklus, és ugyanaz a használat? Na meg hogy tud megzuhanni egyetlen hónap alatt 97-ről 91-re?

    (hozzáteszem, hogy a 2018-as iPad Prómat most mértem meg először, és 86%-on áll 381 töltési ciklus után... Tudom, nem lehet összehasonlítani így a két cuccot, de akkor is.... az 5 év, a fenébe is, ez meg 7 hónap.... és akkor mi következik? egy-másfél évesen vigyem majd akkucserére? Ez egy milliós gép, for gods sake... Ha igaz a Coconut Battery által állított éérték, akkor NAGYON csalódott vagyok, és igencsak visszatart majd attól, hogy egy ilyen drága almás laptopot mmég egyszer megvegyek az életemben...

    Egyébként meg SOHA nem voltam elégedett a 14 colos (erősebbik M2 Pro procis) MBP akkuidejével, szerintem sehol nem hozza azt, amit ígértek, ellenben az alap M1 Air-rel, amiben 2 év mindennapos használat után 93% volt, és LEGALÁBB duplaannyit bírt egy töltéssel...

    Vagy kifogtam egy vacak akkus példányt.

    Kíváncsi lennék mások tapasztalatára ezzel vagy az 14 colos M1 Pro modellel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák