Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz BitRider #115133 üzenetére

    1. Ha teljesen kompatibilis akarsz maradni, akkor nincs igazán alternatívája az Office 365-nek - szerintem.

    2. igen. A Ventura már kinőtte a gyerekbetegségeit - többnyire :)

    3. Előbb full update, majd Migration Assistant Tool (a Utilities alatt van, alapból). Time machine mentésből csak akkor, ha nincs már meg a régi gép. /Szerintem :)/ Kiválasztod, hogy Time Machine mentésből menjen, és vannak opciók, hogy mit szeretnél. átvinni. Ha vannak Office "maradványok", amiket nem szeretnél, azokat sajnos vinni fogja, ha a dokumentumokat kiválasztod, és utólag kell takarítanod (ha már nincs meg a gép, amiről csináltad a backupot. Ha megvan, akkor előbb takaríts, majd direktben vidd át, amit szeretnél, ne mentésből). (3 hónapja csináltam., akkor viszont kétszer is /M1 Air-ről M2 Pro-ra majd a családtag régi inteles Air-jéről az M1 Air-re, mindkét esetben direktben, de mehetett volna mentésből is/, emlékezetből írok, lehet, hogy nem teljesen korrekt, de tuti, hogy van választási lehetőséged,, csak már arra nem emlékszem, milyen granularitásban). Én preferálom a Migration Assistant Tool-t a rendszerbeállításokkal együtt (ha full backupot csináltál), mert rengeteg időt megspórol, és nálam még nem volt gond.

    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák