Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz Synthwave #25800 üzenetére

    Természetesen, egész mapparendszerem van :)
    futó, befejezett, megnézve, nincs megnézve mappákkal
    1,5TB ból már csak 250GB üres helyem van, de a listát szívesen fogadom.

    Megnézve: Afro Samurai, Aquarion Evol, Arata The Legend, Black God, Blade of the Immortal, Bleach, Break Blade, cowboy bebop, Deadman Wonderland, Death Note, Dragon Ball, Full Metal Panic, Fullmetal Alchemist,
    Gundam.Seed, Ichiban Ushiro no Daimaou, InuYasha, Kurogane no Linebarrels, Manyuu Hiken-chou, Nura, Nurarihyon no Mago, Nurarihyon no Mago- Sennen Makyou, Shingeki no Kyojin, Soul Eater, Sword Art Online, The Labyrinth of Magic, Yu Yu Hakusho, Zetman, Zetsuen no Tempest, Kill la kill, Long horizont, Kami-sama no Inai Nichiyoubi,

    Ezek vannak félbehagyva: Disgaea, Choujuushin Gravion, Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, Basquash, Devil may cry, Eureka Seven, Fate Zero, From the New World, Guardian of the Sacred Spirit, Guilty Crown, Guin Saga, Hakuouki, Katekyo Hitman Reborn, Seikon.no.Qwaser

    Valami ilyesmi. Lehet pár kimaradt, de a 90% szerepel a listámon, amit megnéztem, vagy nézés közben van :)

    Most néztem orichalcos listáját és észrevettem a blue gender-t, amit tuti láttam, és akkor eszembe jutott, hogy volt adatvesztásem pár éve és egy 640-es vinyó ment a lecsóba a cuccokkal rajta. :))

    [ Szerkesztve ]

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák