Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Ki lett végzve az Air is. Lehet, hogy csak azért mert 42 órája nem aludtam, de még mindig sírok a vége miatt. Pontosabban már csak szipogok, de akkor is. Pici WTF érzés van bennem a tizedik rész (illetve a tzedik résztől felvett szál) miatt, nem igazán értem. Rengeteg dolgot megmagyarázott, de sok kérdést fel is vetett. Vagy csak túlságosan is fáradt vagyok. Sőt, biztos. De valamiért aludni sincs kedvem. Animézhetnék tovább, esetleg megpróbálom azt a nyomorult Hawkent játszható formába önteni - nincsenek mechjeim. Viszont simán megbánnám, mert holnap kettőre dolgozni kell mennem, ami azt jelenti, hogy éjfél körül érnék haza. Hm... Eddig viszonylag fáradt voltam, azaz tudtam volna alundi, de az Air most felkavart. Amúgy is azt terveztem, hogy legkésőbb éjfélkor aludni fogok, de nem tudtam otthagyni az Airt. A szemem is fájt, de most kisírtam, így tök kellemes. Tök fitt lettem. Aztán fél óra úva lehet lefejelném a billentyűzetet :D

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák