Új hozzászólás Aktív témák

  • #PeTeY#

    tag

    válasz zsiga667 #1947 üzenetére

    Az a baj, hogy itt ahol lakom nem egyszerű japán tanárt felhajtani. Ahhoz pedig nem érzek magamban elég tehetséget, hogy önszorgalomból elkezdjek tanulni otthon (értsd: lusta vagyok, mint a disznó). Na, de ezek mind kifogások, karácsonyra nyelvkönyvet kérek, esetleg egy fiatal japán anyanyelvű hölgyet. :U

    Agostino: Nagy király vagy. :R Kár, hogy nem tudok segíteni, de ha esetleg meozni kéne szólj nyugodtan.:)

    És most a válaszok a felmérés kérdéseire.
    Sajna nem régóta nézek anime-t (össz. fél éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal), ráadásul nehezen is jutok hozzá (ugye a chello korlát az anime kedvelő fiatal természetes ellensége), így nem sikerült igazán elmélyülnöm a témában, kevés sorozatot láttam. :O

    1. Nehéz ügy, de talán Fullmetal Alchemist és a Comedy.
    2. Ez egyértelmű: Dark Schneider :) (Bastard!!!)
    3. Griffith (Berserk)
    4. Junpei-kun (Those who hunt elves)
    5. Nekem olyanom nincs. Még.
    6. Ilyenre nem emlékszem (tudom, tudom. érzéketlen tuskó vagyok), bár közel voltam hozzá FMA és Elfen Lied nézése közben is.
    7. Érdeklődés a japán nyelv és konyha iránt. :)
    8. Hogy mitől jó egy anime? Attól, hogy nekem tetszik és muszáj több részt egyszerre megnéznem egy sorozatból.
    9. Jó kérdés. Embere válogatja. Egy-két barátnál biztos, hogy az Elfen Lied-dal kezdenék (persze az összes rész egyszerre had érezzék a törődést :D ). Öcsémnek a Naruto-t mutatnám meg (nagyon szerette a DragonBall-t és a Yu Yu Hakusho-t is), egy másik barátnak pedig a Fullmetal Alchemistet ajánlanám a mondanivalója miatt.
    10. Ilyen minden animében van nálam. Most például Naruto-nak kevernék le egy pofont. (Hétvégén megnéztem pár részt)
    +1 Ilyen nincs. Mondjuk ennek az az oka, hogy csak olyan animét nézek(néztem eddig), amiről valakitől hallottam, hogy milyen jó.

Új hozzászólás Aktív témák