Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    Ha voltál animeconon, akkor láthattad, hogy Mustang a legnagyobb arc, hiszen betartotta azt a bizonyos ígéretét :C :R
    A movie egyeseknek nagyon nem tetszik, de nekem annál inkább!

    Most a Wings of Honneamise-t szedem, nem lesz kispálya az sem. Ha végzek vele, beszámolok.

    Láttam viszont a GITS SAC SSS filmet, azal a tré kínai felirattal, és oda vagyok tőle, meg vissza! Az OST feltétlenül kell, főleg az a dal, amikor megindítják a komplexum elleni támadást!!! :R :R :R
    Most is azt hallgatom. Megy a film, tiltom a képet, hogy azzal ne is foglalkozzon a gép, és hallgatom a zenét nameg alatta a fegyverdörgést. :)
    Az őrnagy visszatér. utoljára az első részben láttuk, mikor otthgyta Battou-t egy hirtelen beszerzett testben. A második részben ''feltűnt'' ugyan, de csak virtuálisan. Itt pedig ő van a csalakmények középpontjában. Szerzett új testet is :C

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák