Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    Az nem fáj ha kibeszélnek a hátam mögött, mert amiről nem tud az ember azzal úgyse tud semmit csinálni az ember.
    De az áskálódás, kipécézés, szenyázás amit tapasztaltam azalatt a rengeteg 10-12 munkahely (ebből 8-10 diákmunka) egyszerűen undorító. [24 évesen.] Ha nem puncsolsz be a kisfőnököknek akkor mehetsz és jön a következő.

    Pont ezen okokból nem szeretek itthon élni és legszívesebben már ma repülnék ki ha meglenne a 800-1000 ezer ft-om.

    Soha nem fogunk úgy összetartani mint a magyar elődeink pár száz évvel ezelőtt. Akik meg szeretnek így élni azok ebben a szarban fognak éhen halni és akkor happy end nekik, vagy mégse? Csak az a jó, ha a másikat baszogathatják, ha őt az már nem?

    És akkor erre verik magukat a nagy magyar hazaszerető emberek? Erre már szó nincs mennyire szánalmas.

    És azt gondoljátok ez csak munkahelyen fordulhat elő??
    A francokat! 2 évig sportoltam és ott is ugyanez tapasztalható, pedig érdek nem kötött senkihez és csak amatőr szinten csináltam!
    Egyik ismerősöm benne volt egy csapat létrehozásában, ő törzsgyökeres volt ott. Kipécézték érdek nélkül, és a legdurvább, hogy ő tette a legtöbbet a csapatért. Azóta kivált és visszavonult mert nem bírta tovább a savazást. Hányok.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák