Új hozzászólás Aktív témák

  • Ck.

    addikt

    válasz PaladiN #1 üzenetére

    Hölgyek, Urak!

    Lassan másfél éve élünk kint párommal es egy kicsit megelegeltem, hogy az angol használtautók állapota egy kalap trágya. 4. autónk van bontó közeli állapotba, mindegyik 2000 utáni gyártás, nem öregek, de az angolok egyszerűen nem szervizelik az autókat, hajtják amíg szét nem hullik, aztán vesznek egy újat.
    Megelegeltem a sok pereskedést, solicitorhoz jarkalast, es elhatároztam hogy kihozom a saját autómat ami itthon pihen a garázsban, erre a hátralevő másfél - 2 évre amíg kint vagyunk.
    Maradni fog magyar rendszámmal, rengeteg más magyar autót látok szinten az utakon.
    Kérdés:
    Mennyire gyakori az, hogy a rendőr elveszi es bezuzatja a külföldi autót aki fel évnél tovább tartózkodik kint? Ha félévente ellátogatok Franciaorszagba az ugy oké?
    Ha igazoltatnak es azt mondom h nem itt elek, csak barátoknal vagyok látogatóba, azt el kell higyjék?
    Pár perc kellemetlen szajkarate nem érdekel, de nem szeretnem, ha a szemem láttára osszepreselnek azt az autót egy femkupacca, amiért hosszú éveket dolgoztam...pedig állítólag megtehetik, de kérdés mi a gyakorlat? Én nehezen tudom elképzelni, hogy igaz lenne.

    Köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák