Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Armando_19

    őstag

    válasz legiaap #14620 üzenetére

    Én már oda is pirítottam 1-2 srácnak, amikor kérdésre nem érkezik válasz, de mellette chatelget a helyi banda. Nem véletlenül kérdez az ember, én is mindig előbb guglizok, és ha nagyon nem egyértelmű számomra a dolog, csak akkor kérdezek. Személyes tapasztalatokra kíváncsi az ember, nem az általános sallangra ami a neten van sok helyen. Ezért fórum a fórum. Másik helyen megkaptam, mikor nem kaptam választ egy kérdésre és meg mertem említeni, hogy miért chatelésre használják a topikot, és miért nem tudnak válaszolni emberek kérdéseire(nem csak az enyémre), az a választ kaptam, hogy mert ő megválogatja azt, hogy kinek válaszol, ez egy fórum, annak ír akinek akar, ha a szaktanácsa érdekel, szívesen megmondja mennyi az órabére. Hát mondom kösz... Mikor számtechboltoztam, és fórumoztam, és mindent lelkiismeretesen mindig körbejártam, egész nap ültem, tesztelgettem, nézelődtem, vizsgálgattam.. (jó persze nem volt más dolgom... ;] )
    Na mind1 is, nem egészen ide tartozik, de nekem is fent akadt ezen a szemem.

    Amúgy meg 1 év bejelentett munkaviszony után, ha jön a számládra fizetés folyamatosan, annak tükrében kerülsz elbírálás alá. Kiszámolják a hitelképességed, de nem feltétlen fogják megadni. Valakinek azt mondják, hogy legaláb 2 év itt tartózkodás szükséges.
    A saját számlavezető bankodnál jobban jársz hitellel, mint mindenféle cégeknél.

Új hozzászólás Aktív témák