Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz jonnyjoker01 #34404 üzenetére

    Szerintem nem csak úgy, nálunk működik különböző hálózaton is, xbox appot használva.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • Amur

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #34404 üzenetére

    Én duolingozom, de heti 2-3 órát csak, mert ezek a szarok kb. heti 12órát simán elvesznek, ahogy írod a semmiért, és ha a duolingoból nem is lesz középfokú nyelvizsgám, de legalább meg tudom értetni magam pár nyelven.
    (ja és ott már több általam javasolt újítást is belevittek: kurzus váltáskor korábban ha angolról németre váltottam akkor nem láttam az összes kurzust mert "beszélt" nyelv alapján sorolta csoportba, és az angolt magyarul, a németet angolul tanulom. az emailem után pár nappal jött a frissités és azóta az összes kurzust látod, függetlenül attól hogy milyen nyelven tanulod.
    Másik javaslatom hogy ezt a liga rendszer bolondítsák meg kicsit, a ligán belül legyen egy közös jutalom, cél amit el kell érni. Ez mostanában szintén megvalósult.
    Azt kicsit nehezményezem hogy válaszra sem méltattak, hogy haver jó tippek köszi, csak szimplán megcsinálták, de ez is valami.(azért egy köszi jól esett volna...)
    Na lényeg hogy a sok hülye grindelés helyett inkább nyelvet tanulnék..de ez lesz!
    A kivánságlistám pont a napokban pucoltam ki. az összes free2playt töröltem belőle.
    A lányom lassan megunja az asphaltot, az is kuka lesz, a marvelt meg lehet még mostanában törlöm, mert a nagy update-ban semmit nem valósítottak meg abból amit igértek(jobb optimalizálás, gyorsabb töltés meccsek előtt) katasztrófális a töltési idő...(és nem a teló kevés hozzá..)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák