Új hozzászólás Aktív témák

  • fabokf

    tag

    Kipróbáltam ma az ingyen elérhető GRID Autosport "demót", ami valójában multiplayer bétateszt :) az elején vagy 5 felbukkanó ablakban közölte velem, hogy mire szolgál, mit miert csinál, meg hogy a telefonom sajnos még nem biztosan kompatibilis vele, ezért előfordulhatnak grafikai és egyéb bugok...utána előbb engedélyeztettem a Play szolgáltatásait és beléptem, majd közölte, h nemaddiga, és regisztráljak szépen fiókot a készítők honlapján (sikerült elszúrni, a gmail pont hu véggel megadott fiókomba sose jött meg a levél, plusz többé telóról nem engedett ujra regisztrálni😁)... aztán ha még nem lett volna elég, jött vagy 45 perc kínos várakozás...7 lobbyt végigültem, mire az egyikben képes volt a szoba gazdája rábökni a start gombra, ami csak neki él (ja, azt nem is irtam, hogy minden random generált...csak az Endurance mód fix, minden egyes alkalommal véletlenszerűen keres egy szobát, random pályával és autóválasztékkal...volt h csak Shelby Cobra only volt, máskor meg vagy 6 kocsiból engedett válogatni), és ott is úgy lettem második, hogy a 4 főből kettő rajt utan kilépett....nem volt valami nagy sikerélmény :DD plusz, mivel grafikára és gombkiosztásra itt nincs módosítási lehetőség, az én lapátujjaim alatt néha elvesztek a kanyargombok, így aztán a kocsi ment bele a vakvilagba (viszont szépen tört :DD ). Ettől függetlenül a 7 perc alatt stabilan és egész szépen futott...ha a teljes kiadás is ilyen, akkor lehet majd benevezek rá, ha akciós lesz... arra mindenesetre ez is jó, hogy kiderítsem, elindul-e egyáltalan, vagy sem :)

Új hozzászólás Aktív témák