Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz svgyula #3055 üzenetére

    Gyula, nem értek egyet veled ezúttal :) Persze... Az én autómban biztonságos stabil megoldás volt a CD-s mezei nyomógombos egység, hát az aztán tuti stabil volt, mert sok funkciója nem volt sajnos... Amire nekem kellett volna, na azt a funkciót egyáltalán nem tudta, éspedig a BT kihangosítást. 3 hetente romot cserélni eléggé beteges... Létezik ilyen egyén? Pontosan ez a lényege, hogy vezetés közben ne babráljam a telefont, mert a hívást kihangosítja és ezáltal senki életét nem veszélyeztetem... Álló autónál az ember fia vagy lánya nem mindig megy be a meleg otthonába, mert ha éppen vár valakire, akkor hova mehet máshova? Várakozás közben álló autónál végig tudja nézni akár a leveleit, vagy bármi mást az egységen és nem kell a telefon kis kijelzőjén babrálni... Rádió adatai valóban nem életbevágók, de pl. egy TPMS rendszer amit a fejegységen keresztül monitorozol, na az életet menthet, ha nem érzed az autót és hirtelen kezd csökkeni a nyomás egy nagyobb csavar vagy szeg miatt amit felszedsz... Anyagi kártól menthet a tolatókamera is pl. Akkor életet menthet a BT kihangosítás... Szóval vannak itt előnyök rendesen, nem kell olyan szürkén látni ezt a témát, mert itt semmi Epéniszről nincs szó, mert esetemben pl. páromon kívűl még 2 v 3 kolléga látta és ennyi... Ott és akkor dumáltunk pár szót róla, aztán annyi, szóba sem került többé. Utolsó mondatot nem tudom mire vélni... Miért is pénz és kütyübirtoklás kérdése ez? Egy pillanatig sem jutott eszembe és tudok mit kezdeni a pénzemmel, sőt meg is óvom az egységgel, mert ha egy drága autó lökösének neki tolatok a vonóhorgommal, akkor ennél jóval több pénzem bánná, hiába a biztosítás, mert ugrik a bónusz. Ha ennyire ellene vagy, akkor nem is értem, hogy miért látogatod a topikot? :)
    Egyébként olyan feelingem van, mintha kissé irigykednél és ezért érvelsz mindennel ami eszedbe jut... peace :R

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák