Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    Akinek PX5 fejegysége van és van némi barkácsolós hajlama, annak érdemes a meglévő bordát upgrade-elni a "CPU"-n. Nekem tavaly a nyári nagy melegekben ha sok alkalmazás futott egyszerre meg-megakadt működés közben a fejegység. Olyankor előfordult, hogy 90 fok felett volt a CPU hőfok. Itt a PH-n egy fórumtárs árult CNC esztergált hűtőbordát hozzá vállalható áron, de én végül vettem az Aliexpressen egy méretes hűtőbordát és kialakítottam magamnak. Első gondolatom az volt, hogy vágok le a méretből, mert elég nagy ormótlan valami, de mivel hely van neki bőven, így maradt a méret, így ugyan nem néz ki jól (a burkolat alatt kit érdekel), de olyan hűtést kapott a CPU, hogy 50 fok felé hülyére terhelve sem melegszik. Ha csak a navi+rádió megy, akkor 30-37 fok között van a hőmérséklet. Pár óra barkácsolással összehozható a project, a legmacerásabb feladat számomra M2.5 csavart találni a lefogatáshoz, mert az eredeti csavar nem érte át a bordát, ilyen csavart meg a sokadik boltban sem kaptam, mivel M3 alatt jellemzően nem tartanak sehol.

    alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

    Eredetileg ebből a videóból jött az ötlet.

    [ Szerkesztve ]

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák