Új hozzászólás Aktív témák

  • Doky1988

    senior tag

    válasz Udiaki #1223 üzenetére

    - Az, hogy mi az a PX5,PX6 stb arra én se jöttem még rá, szerintem a lap vagy passz. Teljesen jó PX5, PX6 is, tök8, illetve konkrét autótípushoz vannak ezek a fejegységek, de ezt látni fogod ahol veszed, az mind1 hogy px30,px5,px6 lényeg, hogy hozzávaló legyen.Talán ezeket a fejegységeket könnyebb frissíteni, ez ilyen "tömeg cucc"...

    - A ram jó ha minél több van valóban, nekem 4gb ram, 32gb rom van, bőven elég, még sok is a tárhely..

    - Semmiféle hűtőbordát nem kell belerakni, nem kell szétszedni ez úgy jó ahogy van :)

    - Lehet utólag frissíteni valószínű, eddig összes PX szériát lehetett :)

    - A Hal9k mod az 1 komplett androidos rendszer tulajdonképpen, egy adott forrás kicsit bővítve.Az Agama Launcher az tulajdonképpen egy hogyis fogalmazzak, "új asztal" :) Az Agama az elviekben bármelyik droidra felmegy, telefonon teszteltem én is :)

    - Természetesen bármilyen program elfut rajta, ez rendes android csak multimédiára való, ugyanúgy betudsz jelentkezni a fiókoddal, ugyanúgy mindent feltudsz tenni.

    - Nekem DSP-s rádióm van, én nem használom :D

    - MCU az amolyan cucc mint pl a számítógépnél a BIOS, ez a lelke kb :) Néha nem árt frissíteni, ha tudod mit kell csinálni :)

    - Nem árt ha EUs raktárból rendelsz :)

    DokY | www.zsolti.hu

Új hozzászólás Aktív témák