Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz Dr. 444Hertz #72862 üzenetére

    Ja, sajnos az újakat nem szokás bedobni akcióba. De szolgáltatónál bekerülhet esetleg, és megveszed egészben, nem részletre. Adj neki egy esélyt, hátha.

    Aryon
    Hát nem dicsekszik az ember ilyennel... :B

    Intruder2k5

    Jaja, hasonló érzés. 3 napig láz, levegőt csak nyitott ablaknál kaptam, de többször figyelnem kellett a légzésemet és nem pánikolni. Feküdni nem bírtam, mert akkor levegőhiány, fotelban aludtam (néha inkább beájultam). Kaptam farivirapirt, meg vérhigítót, aztán szteroidot tüdőgyuszira, de szerencsére azt hamar elhagytam. Szar dolog, remélem aki nem kapta még el az kihagyja. Sajnos halálesetről én is tudok(hétfőn pont a főnököm anyukája meg az egyik osztálytársam általánosból).
    Ami szopás még a covidban, hogy sok olyan tünete van, ami 3-4 hónap alatt múlik el. Izomfájdalom, rossz gyomor (baszki ennyit nem böfögtem még 40 év alatt sem :Y :DDD ), ízérzés(mintha lisztel lett volna telel a szám mindig), szaglás, hajhullás, fog és íny érzékenység, fejfájás, potencia zavar(bezony lecsüggedt a hatlövetű!)....szerencsére ezek mind elmulnak.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák