Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Bozek #27893 üzenetére

    Igen, ismerem az automatizálók legjavát. ;)

    De ezek irdatlan nagy fájlok, nem képek, ezért emeltem ki, hogy a háttérben kéne dolgoznia... Szerintem nagy overkill lenne akár napokig futtatni egy automatizálót a letöltésért akksi-ügyileg. De a wget, vagy a dl manager pont erre van kitalálva, szóval az lenne a best.

    Nincs valakinek arm (pontosabban armv7 neon) wget binárisa, amit meg tudna osztani és tudja kezelni a '?u=123456789' végződéseket? Cm10.1, saját build, de a wgethez eddig nem nyúltam, mert nem volt ilyesmire szükségem. Viszont nem szeretnék feleslegesen szenvedni a romba új wget bin fordításával, ha van más megoldás is.

    Köszi!

    Illetve Busyboxból is elég régi van fent. Szerintetek, ha frissítem, akkor lehet, h lesz egy normálisabb wgetem?

    @Beethoven

    Ez így lehetetlen. Olyan custom rom, amiben minden tökéletesen kihasználja az összes hardverelemet, olyan nincs (néha még a stock romok sem). Vegyük pl a kamerát. Most nem néztem bele, de a a Samsung telók (talán) többségénél zárt a kamera driver. Ha sikerül is újraírnia valakinek, az nem lesz ugyanolyan...

    Én több évig fejlesztettem a saját eszközeimre 4.2-es romokat, így van egy kis tapasztalatom ezzel kapcsolatban... És úgy gondolom, hogy maga, az eszköz hiányában romot fejleszteni az adott telóra, lehetetlen. Egyetlen esélyed, ha találsz egy unatkozó developert, akinek van ilyen mobilja és van olyan elborult :DDD, h elválalja a dolgot. Ezt pedig legnagyobb eséllyel xda-n, vagy a telód topikjában találod meg.

    Sok sikert! ;)

    Ps.: olvastad mit linkelsz?:

    For the devices that you simply cannot upgrade to Android Marshmallow 6.0.1 Google has released official Google Now Launcher that will transform your ordinary looking old version into the latest android 6.0 UI.

    Csak átfutottam a cikket, de nekem csak az jött le belőle, hogy csak a launchert cseréli le 6.x kinézetűre. Ehhez pedig nem kell se root, se wooDoozás, csak egy Google Now telepítés.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák