Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz cappa72 #22616 üzenetére

    Ezt értem, de az OS az nagyjából fix...van egy Nexus 10em, a 2 Gb-ból kb. 1.1et eszik meg..marad 900...na most, tudom, hogy ennyi van, ehhez mérten nyitogatok pl a chromeban ablakokat, úgy hogy a filmem megállítottam, de ott van a háttérben a Touchwiz pl tudtommal alapból többet eszik..ez csak azért érdekes, mert pl lehet (nem biztos,csak lehet), hogy egy 1.5 Gbos Samsungnál kevesebb a szabad memória, mint egy 1Gb-os Motorolánál..Tableten ez oly' mindegy igazából, ha valamit kilő, hát újra indítom..de telefonon, ha zenét hallgatok, megy a GPS, háttérben mondjuk a facebook is okoskodik, meg még pár program, és bejön egy hívás, akkor nem akarok azon görcsölni, hogy akadozik, fagy vár, közben meg leteszik. Wp-n jobban belenyúl a rendszer, ott az 512Mbos telómon azonnal fel tudom venni, viszont droidos kollégák panaszkodnak, hogy nem mindig ilyen flott a rendszer, pl Lg G2-n...egy év után belassult a kollégának most szomorú..persze kitakaríthatná, de nem fogja..nem akarom a wp-t dicsérni, pláne nem droidos topikban, az se fenékig tejfel, az explorert pl egy-két oldal esetén fogja és bezárja böngészés közben, mert elfogyott a RAM..viszont közben nem akadozik..

    air: szóval az a kérdés, hogy melyik UI (nem használtam ezt a szót, mégis értette mindenki) igényli a legtöbb RAM-ot alap állapotban, legelső alkalommal bekapcsolva, semmi plusz telepített programot futtatva a háttérben az egy annyira rossz kérdés, hogy lehetetlen rá válaszolni.

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák