Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz #79335424 #9705 üzenetére

    Szerinted én mit írtam? :U

    Mondom a data-n NINCS az ALKALMAZÁSNAK külön mappa, mert mindet egy mappába teszi, aminek app a neve. Szerintem világosan leírtam, hogy "Ennek van egy párja, a (I)data/data(/I), ahová az alkalmazások az adataik menthetik."

    Erre leírod ugyan ezt... :W

    "megnéztem, hogy melyik mappa a főbűnös. Ez:
    /data/data/org.mozilla.firefox_beta/files/mozilla/i6y8lcez.default/Cache"

    Akkor itt mi a félreértés...?

    Bonyolítsuk tovább, mert tovább is van, főleg az új droid verziókban! Szóval:

    data/app >> maga az alkalmazás
    data/app-asec >> ez a külön jogokat igénylő alkalmazások speciális mappája, azok írnak be ide
    data/app-lib >> az alkalmazások natív kódjai, a lib fájlok ide csomagolódnak ki
    data/app-private >> ez az egyik "temp" ahová bármi és bárki írhat bármit, hiába a megtévesztő név
    data/misc >> az init folyamat ide másolja a felhasználói beállítások egy részét, többek közt a wifi működéséért ez felel
    data/dalvik-cache >> ide másolódik az alkalmazások dex része, ameddig a dalvik még létezik. Az art alatt ez majd eltűnik szépen, ha egyszer végre kirugdossák a béta fázisból...

    @junkpod:

    data/applications mappa egyik droid verzióban is... :U Még az egész extrém kínai csodákban sem... Ha neked mégis van, akkor ott valami vadhajtása fut csupán az Androidnak...

Új hozzászólás Aktív témák