Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz WhiteWalker #39339 üzenetére

    Lehet, hogy mire elérek oda, "csakazértse guglit" statuszba lépek... De már 3-4 éve van meg a win-fon (előtte symbian..)... lubickolnék legalább egy telefonnyit a "global support" életérzésben... amennyiben "a régióm engedélyezett" :DD

    (#39340) crok Jöttem ON Kérdéssel, kaptam OFF kérdést ON-ban, amire OFF-ban válaszolok, mert illik válaszolni, és pozícionál ami infót írok.... Értsd jól, hogy "Gazdálkodj okosan" ;]

    (#39341) Somatom
    Hát akkor gratula az online-lét-tanítóidnak! :R
    (Picit túlgondoltam, azt gondoltam, hogy valahogy megoldható, hogy pl A emaillel regelsz, majd áttérsz B-re [ az aktuális szolgáltatáson belül], úgy, hogy A-ra fut a szemét...)
    Köszi! Akkor majd figyelek... Bontanom úgy is megéri majd, hogy most minden egyben van, mert legalább a junk-ot le tudom választani, ha már a kapcsolataim jegyezve vannak a mennyekben (a.k.a cloud...) :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák