Új hozzászólás Aktív témák

  • tukko1

    aktív tag

    Sziasztok! Van egy régi telefonom (galaxy note 1 - n7000). Meg akaram csinálni azt, hogy ha ki van kapcsolva és töltőre dugom, automatikussan kapcsoljon be!
    Ez alapján próbálom!
    Ugye van egy fájl a /system/bin mappában amibe, ha beleírjuk a megfelelő sorokat akkor működik a dolog. De nekem nincs lpm, playlpm, ipod, kpoc_charger fájlom. Ha nincs azt írják keresek olyan fájt amiben van utalás a töltésanimációra! De foglamam nincs mit kéne keresnem! Ha esteleg valakinek van a telefonján ilyen fájl(ok) elküldhetné mi van benne gyárilag.
    Az oldal vége felé van egy hosszú hozzászólás, ami összefoglalja hogy milyen módszerek van még!
    Egy másik módszer, hogy adb segitségével tegyem a telefont Fastboot módba, adjak ki egy parancsot és idítsam újra. De ezt a régi telefont csak Download módba lehet rakni! Ott meg ugye nem működik az ADB.
    Egy harmadik módszer pedig, hogy bontsam ki a boot.img fájt irjak bele pár sort az init.rc -be és csomagoljam össze! Nah ehhez meg már kevés vagyok, nem tudom hol van a boot.img fáj és mivel tudnám ki és becsomagolni!
    Ha rossz topicba irtam, akkor küldjetek tovább. Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék és előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák