Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz tordaitibi #27483 üzenetére

    Sajnos nincs a kezemben a szóban forgó telefon, csak továbbítani tudom az illetőnek az itt ajánlott megoldásokat, így egy kicsit nehezebb a dolog. De már írtam neki, file commanderrel rákeresett, és nem talált semmilyen visszamaradt Spotify-os adatmappát...
    Amúgy itt olyan speciális zeneszámokról van szó, amelyek a fizetős app eltávolítása és az előfizetés megszüntetése után már jogi okokból sem lehetnének lejátszhatók, tehát az app teljes eltávolításával szerintem ezeknek is le kellett volna törlődniük a mobilról. Az offline zenehallgatás lehetősége ugyanis csak a fizetős verzióban engedélyezett.
    Nem tudom mit nevezünk "belső sd"-nek, úgy látszik, ennyire én sem értek az Androidhoz. Amikor azt mondom, a belső tárhelyen van valami, akkor azt úgy értem, hogy nem az sd-kártyán. A 4.4.2-es Androidban pont az a legrosszabb, hogy alig enged valamit a kártyára pakolni, hiába teszel bele akármekkora kártyát a telefonba. Az ismerősnek is ott van benne egy 16 GB-os sd-kártya, ami félig üres, de hiába, ha szinte az összes alkalmazás a belső tárhelyen terpeszkedik, ami igen szűkös, és nem lehet semmit sem áthelyezni...
    Új appot nem tud feltenni, hiszen nincs hely, mert a legnagyobb helyet foglaló app törlésével sem szabadult fel szinte semmi.

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák