Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz sgery #11915 üzenetére

    Bevallom, hogy a görgős egeret csak beblöfföltem, de nem teszteltem. Leginkább "normál" egérrel használom (Logitech MK220 kombó), ami asztali környezetben jó, de autóban nem nyerő a mozgatható egér (leesik és nincs elég hely sem a mozgatáshoz). Ezért gondoltam a trackballos megoldásra. De kismillió féle távirányítót lehet hozzá kapni. Pl. hadonászóst (ilyenből MK702I -em van hozzá), tapipadost, háttérvilágításost, hangszórós-mikrofonost, külön médiavezérlőst, stb. Nézz körül pl. az Ipazzport -nál, de van még sok más is. Logitech m555b kékfogas egeret, Apple bt. billentyűzetet és Droidmote alkalmazás segítségével, telót is használtam vezérlésre. Wimo alkalmazással működik a screen mirroring és Webkey -jel a távoli asztali kapcsolat (akár automatikusan, boot -tal is indulhat a szerver). Alapból a HDMI -n küldi ki a hangot, de a párszáz Ft -os, usb hangkártyákat is kezeli (a külső mikrofon is megy). Nálam is így működik, mivel otthon DVI monitorom van, amin nincs hangbemenet. Vannak olyan kivitelek (pl. T-R42), amiken analóg AV kimenet is van és SPDIF -en tud 5.1 passtrough -t is. Vannak beépített kamerások, de néhány usb webkamerával is együttműködnek. Ezeket csak azért írom, mert autóban egy GPS -jelet kapó droid jeladóként is tud funkcionálni, ami képes mondjuk hang, vagy mozgásdetektálásra és ezekhez nem kell csatlakoztatott kijelző. Kezeli a kompatibilis modemeket, így lehet net, sms kapcsolata, de akár saját, hívható, virtuális telefonszáma is.

Új hozzászólás Aktív témák