Új hozzászólás Aktív témák

  • zarakisan08

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.
    Van egy LG Optimus 3D (P920) telefonom. A régi 2.3.5-ös androidot már alig van app ami támogatja, ezért szerettem volna rátenni egy 4.1.2-est..

    Néztem több leírást, amik alapján megcsináltam a rootolást. töltöttem le romot is, meg ami kell. Újraindítottam a telefont beléptem a recovery módba, és azt láttam hogy nincs backup menü, hogy a jelenlegi verziót lementsem. Olvastam valahol, hogy fel kell rakni egy rom manager appot, és Flash ClockworkMod Recovery-t választani. ezt meg is csináltam, és hogy ne kelljen 20-szor próbálkoznom hogy be tudjak lépni a recovery menübe, ezért reboot into recovery-t választottam. Egyből újraindult a telefon, de kb 2 perc után elsötétült a kijelző és nem csinált semmit a telefon. gondoltam megpróbálok akkor mégis belépni manuálisan a recoverybe, sok próbálkozás után annyi történt hogy csíkok jelentek meg a kijelzőn, majd megint elsötétült. A rendszer nem töltődik be, csak az lg logo látszik 2-3 percig majd elsötétül a kép.

    Lehet valamit tenni, hogy újra működőképes legyen, vagy mostantól már csak papírnehezéknek jó a telefon?

    Ha tud valaki segítsen légyszi.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák