Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz p5quser #2997 üzenetére

    Szerintem nem esélytelen. De a kérdés, hogy az megy-e fel, amit akartál, és hogy az helyes-e.

    Fura ötlet lehet, de ilyenkor azt csinálnám, hogy megnézném: valóban felment-e a system a helyére.
    Hogyan is?
    Hát SP Flashtool readback-kel.
    Ha ugyanis tényleg felment, akkor a readback után a telefonról mentett system.img csatolható (linux alatt legalábbis), és megnézhető, hogy mi is a tartalma. Ugye pl. a build.prop beszédes lehet. Ha pedig felment a rendszer (system partíció) maga, és mégsem megy, akkor más felé kell kutakodni.

    Jut eszembe: esetleg a bootloop alatt nincs véletlen adb elérés? Az esetleg segíthet megnézni a rendszert hirtelen, hogy tényleg felrakta-e a romot. De ez csak amolyan kósza ötlet (volt már bootloop-os tab a kezemben, aminél véletlenül elkaptam az adb kapcsolatot, onnan hirtelen adb reboot recovery, majd factory reset, és ment a tab... csak ötletelek)

    szerk.: a jiayu g4s-em is mt6592. A cm12 mod rom maga egy 4.4-hez való CTR-ből ment fel, így akár tényleg lehet portolni egy ilyet a tiédhez is. Az eredeti boot.img, recovery.img és a dumchar_info mindenképp kell. (A mikorra még nem tudom a választ).
    Vagy akár azt a cm12-őt is megnézheted, mint alapot a tiédhez.

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák