Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok.

    Barátom vett egy Lenovo A808 telefont. Utalások alapján valószínű, hogy ezt: [link]

    Sehol nem találtam róla érdemi infót és inkább hamisítványnak tűnik, mint eredetinek az olvasottak alapján.

    Ilyen problémái vannak a telefonnal:

    "Szóval előszőr is a teló típusa: Lenovo A808 sorolom a problémáimat:
    - Nincs kezdő képernyőm az oldalsó gombbal lehet csak mondjuk úgy"lezárni"a telót. Megnyomom kiold és már lapozok is rányomok elsötétül és elvileg lezárt így

    - Bekapcsolom a telót és az első oldalon beállított ikonok (pl. Facebok, Messenger, Viber, Opera) mind eltűnnek. Persze máshonnan előtudom húzni vissza előre, mivel ott megmaradnak. A másik két lapozós oldalakon minden ikon megmarad csak ezen első oldalról tűnik el minden. Kivéve egy ikon. Ezt furcsálltam is. A Youtube. Na az az egy marad mindig ott, a többi eltűnik

    - Telefonszámokhoz nem tudok saját mp3-as csengőhangot rendelni és ébresztőhöz sem. A telefon saját gyári csengőhangjait felkínálja, de a zenéimből nem lehet amiket felraktam a memória kártyára."

    Legyen hamisítvány a telefon. Ha egyébként megfelel a telefon az igényeinek, akkor milyen hátulütőkkel kell majd a jövőben szembenéznie? Gondolok itt szoftver frissíthetetlenségeire, kérdezett problémák megoldhatatlanságaira, stb...
    Mivel derítse ki, mit is bír maga a készülék, hogy egyáltalán hosszútávon meg fog-e felelni számára.
    Legmagasabb igénybevétel számára a kapcsolattartó alkalmazások megfelelő sebességű futtatása. Nem játszik a telefonon. Telefonál, sms-ezik, chatel és 3G netezik (messenger, viber, facebook és társai, na meg youtube néződik)

    Illetve a problémáira más/milyen laucher jelentene megoldást?

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #104699 üzenetére

    Hát na....jó lenne és ezek szerint minden pénzt megér...még a látszata is :(((

    MTK Droid Tools-t hogyan kell használni? Ebben a cikkben írják, hogy az egyből kideríti a turpisságot, ha van: [link]

    Miskolc topikban írták, hogy samsungos a launcher, nem pedig miui, a hátlapi lenovo felirat sem megfelelő irányban van írva, stb... Barátommal beszéltem telón és semmi matrica, papírok, stb. nincs, tehát valóban hamisítvány. Ráadásul az eredeti A808T messze van ezektől a speckóktól. Az már más kérdés, miért hazudik nagyot a szoftver 2 GB vs 4 GB, 1280x720 vs 1920x1080

    Szóval ilyen Lenovo telefont nem is találtam ilyen típusszám alatt alatt :F

    Szerk
    Az már csak hab a tortán, hogy origi A808T 5" míg ez 5.5"

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok!

    5" környékén, dual SIM-es (net+teló SIM) + bővíthető memkártyás (tehát nem 1 SIM + 1 memkártya vagy másik SIM kialakítással) teló 100k-ig bezárólag lenne az újabb érdeklődés tárgya

    Bár ahogy a sógorom elmondta nincs nagy választék, szóval nem a képernyőméret lehet a döntő tényező, tehát jöhet minden szóba jöhető készülékre tipp :R

    read-only mode on the forum

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz tibcsi0407 #110662 üzenetére

    Köszi a tippeket :R

    Rákérdeztem és sajnos a Kínából rendelés nem játszik :(

    Az LTE 800 sokat nem mond nekem, de vodás a net kártya, a szakik biztos vágják ez mit jelent. Egész országban utazgatós lesz a készülék meló miatt és sokat lesz nagyvárosok közötti részen, tehát "vidéken"

    Egyéb óhaj, sóhajnál az elfogadható minőségű fényképelő részt említeném meg

    GSM Arena telefonkeresőjében próbálkoztam beszűkíteni a választékot több-kevesebb sikerrel :B , de az első telefon, ami szemre feltűnt a listából a Lenovo Vibe Shot

    Z2 Pro-hoz volt közelebbi szerencsém, abból kiindulva ez is elég minőséginek tűnik. Kérdés, hogy lehet-e kapni

    edigiben már kinézték a Honor 4C-t, de ugye figyelmeztettem őket, hogy az nem tud 4G/LTE-t, így mégsincs meg egyelőre a kiszemelt készülék. Szóval nézelődünk és tájékoztatom őket az ajánlott típusokról :R

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák